medycyna estetyczna Bytom

Lekarz medycyny estetycznej dla mieszkanek i mieszkańców Tarnowskich Gór

607 71 19 69

Jako lekarz medycyny estetycznej specjalizuję się w różnorodnych zabiegach naruszających barierę skórną w celu spowolnienia procesu starzenia się skóry i niwelowaniu widocznych już oznak. Proponuję szeroką ofertę zabiegową z zakresu dermatologii estetycznej dla mieszkańców Tarnowskich Gór – gabinet Medest-Silesia znajduje się w pobliskim Bytomiu.

Zabiegi odmładzające i odchudzające – dla pięknej i zdrowej skóry

Oferuję zabiegi odmładzające i odchudzające, w tym wolumetrię twarzy, lipolizę iniekcyjną czy leczenie trądziku. Medycyna Estetyczna niesie za sobą wiele rozwiązań na różnorodne problemy. Każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia. Wiedząc to, proponuję skuteczne rozwiązania oparte na sprawdzonych metodach i wieloletnim doświadczeniu. W efekcie następuje nie tylko poprawa wyglądu, ale także kondycji skóry. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, takie jak powiększanie ust proponowane Klientom z Tarnowskich Gór, nadają kształtu i jędrności w miejscu podania preparatu. Dodatkowo nawilżają także skórę i poprawiają jej elastyczność.

Usuwanie zmarszczek, leczenie migreny oraz nadpotliwości

Usuwanie zmarszczek mimicznych proponowane Mieszkankom i Mieszkańcom Tarnowskich Gór wykonywane jest przy użyciu toksyny botulinowej, czyli botoksu. Terapia przy użyciu toksyny botulinowej (botoksu) jest jedyną metodą zapobiegania i leczenia zmarszczek mimicznych twarzy, która działa na ich główną przyczynę, czyli mięśnie mimiczne. Wstrzyknięta w małej dawce w odpowiednią tkankę mięśniową, powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek, natomiast pozostałe mięśnie funkcjonują normalnie. W wyniku zabiegu przy użyciu botuliny (botoksu) wyraz twarzy nie ulega zmianie, a zmarszczki zanikają, skóra staje się trwale wygładzona. Jest to doskonały sposób na pozbycie się niedoskonałości, takich jak lwia zmarszczka, kurze łapki czy poziome zmarszczki na czole. Botoks wykorzystywany jest także do leczenia niewygodnych przypadłości utrudniających życie codzienne. W Medest-Silesia proponujemy leczenie migreny oraz nadpotliwości dla mieszkańców Tarnowskich Gór przy użyciu tej substancji.