medycyna estetyczna Bytom

Salon kosmetyczny - Chorzów

607 71 19 69

Medest-Silesia to salon kosmetyczny, który wykonuje zabiegi medycyny estetycznej dla mieszkańców Chorzowa. One z kolei pomagają pacjentom w poprawieniu mankamentów urody, co przekłada się na zwiększenie pewności siebie. Efekty zabiegów zależą od rodzaju zabiegu oraz indywidualnych potrzeb klienta, które są omawiane na konsultacji.

Zabiegi odmładzające i upiększające

Studio urody Medest-Silesia oferuje zabiegi odmładzające, takie jak wolumetria twarzy, wypełnienie zmarszczek palacza czy mezoterapia igłowa osoczem bogatopłytkowym. W salonie kosmetycznym pacjenci otrzymują propozycje rozwiązań, które odpowiadają na ich ścisłe potrzeby. Są one nakierowane na osiągnięcie wymarzonych rezultatów, takich jak poprawa wyglądu czy kondycji skóry. Salon urody Medest-Silesia oferuje również zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego – w tym powiększenie i modelowanie ust – oraz peelingów medycznych do usuwania przebarwień.

Leczenie migreny i usuwanie zmarszczek botoksem

Leczenie migreny oferowane mieszkańcom Chorzowa wykonuje się przy użyciu toksyny botulinowej, czyli botoksu. Odpowiednia ilość preparatu wstrzykniętego w tkankę mięśniową rozluźnia mięśnie odpowiedzialne za powstawanie napięciowych bólów głowy. Botoks może być również stosowany do usuwania zmarszczek mimicznych i grawitacyjnych, np. lwiej zmarszczki i doliny łez. Zabieg z użyciem tej substancji działa antyoksydacyjne i obecnie jest najlepszą metodą poprawiającą wygląd skóry.

Mezoterapia igłowa na wypadanie włosów

Mezoterapia igłowa pomaga w zahamowaniu wypadania włosów poprzez odpowiednie wstrzykiwanie witamin i substancji odżywczych w skórę głowy oraz do mieszków włosowych. Zabieg odbywa się przy użyciu profesjonalnych i bezpiecznych preparatów.
Zabiegi medycyny estetycznej oferowane mieszkańcom Chorzowa odbywają się w miłej atmosferze. Pacjenci mogą liczyć na dokładne omówienie profilaktyki. Salon kosmetyczny Medest-Silesia znajduje w pobliskim Bytomiu.