medycyna estetyczna Bytom

Medycyna estetyczna dla mieszkańców Rudy Śląskiej

607 71 19 69

Medest-Silesia to salon kosmetyczny oferujący zabiegi z zakresu medycyny estetycznej dla mieszkańców Rudy Śląskiej. Pacjentom proponowane są skuteczne oraz spersonalizowane rozwiązania nakierowane poprawę wyglądu. Zabiegi odmładzające i upiększające w bytomskim salonie urody wykonywane są za pomocą profesjonalnych i bezpiecznych preparatów.

Zabiegi odmładzające na piękną skórę

Zabiegi odmładzające oferowane mieszkańcom Rudy Śląskiej pomagają przywrócić skórze odpowiednie nawilżenie, napięcie i elastyczność. Rozwiązania są dobierane według ścisłych potrzeb pacjentów w celu jak najszybszego osiągnięcia wymarzonych rezultatów. W ofercie studia urody Medest-Silesia można znaleźć zabiegi takie, jak lifting nićmi hialuronowymi, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym i wolumetria twarzy. Wykonywane są także zabiegi przy użyciu toksyny botulinowej, czyli botoksu, stosowanej w niwelowaniu zmarszczek, np. palacza.

Leczenie nadpotliwości i modelowanie sylwetki

Wielu osobom medycyna estetyczna pomaga w rozwiązaniu przypadłości, które utrudniają codzienne funkcjonowanie i prowadzą do wycofania się z życia społecznego. Problemy te nierzadko dotyczą nadpotliwości oraz nieakceptowania własnego ciała przez nadmierną ilość tkanki tłuszczowej. Dlatego salon urody Medest-Silesia oferuje mieszkańcom Rudy Śląskiej różne zabiegi z zakresu modelowania sylwetki, np. lipolizę iniekcyjną. Można się również zdecydować na leczenie nadpotliwości z wykorzystaniem botoksu.

W salonie kosmetycznym oferowane są także zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego w celu powiększenia i modelowania ust.