medycyna estetyczna Bytom

Leczenie wypadania włosów - osocze bogatopłytkowe

607 71 19 69

Rewolucyjny zabieg biostymulacji skóry z wykorzystaniem osocza uzyskanego z krwi własnej pacjenta. Jego efektem jest regeneracja skóry, poprawa jej koloru, korekta zmarszczek.
Osocze bogatopłytkowe zawiera wiele ważnych czynników wzrostu, które wspomagają naturalne procesy regeneracji, angiogenezy (tworzenia nowych naczyń), pobudzenia fibroblastów do produkcji kolagenu. Rezultatem jest widoczne odmłodzenie skóry.

Zastosowanie

  • zmęczona skóra wymagająca rewitalizacji (twarz, szyja, dekolt, dłonie)
  • korekta zmarszczek
  • terapia skóry odwodnionej
  • usuwanie rozstępów i blizn
  • mezoterapia skóry głowy — zapobieganie łysieniu i wypadaniu włosów

Przebieg zabiegu

Aby przeprowadzić zabieg, potrzebna jest własna krew pacjenta. Krew pobiera się tuż przed zabiegiem, a następnie odwirowuje w specjalnej wirówce. Uzyskane tym sposobem osocze jest gotowym preparatem pełnym aktywnych czynników wzrostu. Podaje się go metodą mezoterapii lub jako wypełniacz zmarszczek. Najlepsze rezultaty daje seria kilku zabiegów, wykonywanych raz w miesiącu.
Widoczne efekty zabiegu pojawiają się po miesiącu: następuje poprawa nawilżenia i jędrności skóry, zmniejszenie i spowolnienie procesu pojawiania się zmarszczek, zwiększają się napięcie i elastyczność skóry, wzmacniają się włosy, zahamowany zostaje proces ich wypadania.