medycyna estetyczna Bytom

Medycyna estetyczna dla mieszkanek i mieszkańców Piekar Śląskich

607 71 19 69

Jako lekarz z wieloletnim stażem prowadzący bytomski gabinet Medest-Silesia, oferuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej dla Mieszkanek i Mieszkańców Piekar Śląskich. Stosuję skuteczne rozwiązania powszechnych problemów skórnych takich jak zmarszczki, cellulit, rozstępy czy przebarwienia. Zabiegi odmładzające w salonie kosmetycznym wykonywane są przy użyciu sprawdzonych metod, za pomocą profesjonalnych, bezpiecznych preparatów.

Studio urody Medest-Silesia – oferta dla mieszkańców Piekar Śląskich

Oprócz poprawy wyglądu, zabiegi oferowane w studio urody takie jak lifting nićmi hialuronowymi czy peeling medyczny mają na celu zrewitalizowanie i regenerację skóry, co jednocześnie łączy się z opóźnieniem pojawiania się i niwelowaniem istniejących już oznak starzenia. Jest to holistyczne podejście, które skutkuje długotrwałymi, naturalnymi efektami, a także zdrowym i promiennym wyglądem. Szeroka oferta zabiegowa sprawia, że z łatwością będzie można opracować indywidualny plan dla każdej Pacjentki i każdego Pacjenta umożliwiający uzyskanie wymarzonych rezultatów.

Leczenie migreny i wygładzenie zmarszczek – zabiegi z użyciem botoxu

Oferuję także usługi takie jak leczenie migreny czy wygładzenie zmarszczek palacza dla mieszkańców Piekar Śląskich. Wspomniane zabiegi wykonywane są przy użyciu toksyny botulinowej – botoxu. Wstrzyknięcie preparatu z tą substancją powoduje zablokowanie ruchu mięśnia znajdującego się pod zmarszczką. W konsekwencji następuje nie tylko złagodzenie istniejących już nierówności, ale także zapobiegnięcie tworzeniu się nowych. Botox wykorzystywany jest także w celu leczenia nadpotliwości – zabieg przy jego użyciu cieszy się dużą skutecznością.